LOSC se 14tkou

2. září 2010 v 11:58 |  Články
rozehnal
David v hostování nastoupí na dresu s číslem 14.

Rozhovor z webových stránek, přeložený přes google.

Tisková objeví David Rozehnal

Po podpisu obránce LOSC David Rozehnal, ve formě půjčky na sezónu, Michel Seydoux, Rudi Garcia a nové počtu 14 Velké Dánů odpovědělo na otázky médií přišel podívat české mezinárodní. Sestřihu.

Michel Seydoux (předseda představenstva a generální ředitel společnosti LOSC)
Mercato letní finále. "Před několika měsíci jsem oznámil, že na přestupovém trhu je klid. To byl a je šance pro LOSC, protože nyní můžeme udržet velmi konkurenční tým. Právě jsme se některé konečné úpravy, nahrávání odchod Nicolas Plestan a příchod David Rozehnal. Jsem velmi hrdý na to, vítáme David tady, "velká" střední obránce v každém slova smyslu, které budou schopny nabídnout své odborné znalosti, zkušenosti a záznamy. "

Rudi Garcia (trenér LOSC)
Tři ústřední prvky. "Dohoda byla uzavřena Včera se Nicolas Plestan na jeho odchod. Upřímně si myslel, že zůstane. Ale jeho touha opustit klub byl silnější. Protože jsem nemohl udělat sezóny, aniž by třetí centrální obránce obchodu - jak jsme jen Adil Rami a Nathan Eccleston v tomto odvětví - to posiluje význam příchodu Davida. "


Nepopiratelné kvality. "Jeho životopis mluví sama za sebe. Je to kluk, protože zkušenosti a mládeže tým, budeme se muset na zemi a v šatně. Ten bude také přinese své znalosti investic, přičemž odborník v této oblasti existují. Těší mě, že je k nám. "

Získání skupině nahoru. "Všichni kluci jsou konkurenční, že je to, co dělá pokrok. Stav hráč, který hraje po celou dobu neexistuje. Nicolas Plestan pocit, možná, že by bylo složité přijmout tuto situaci. David nyní nám dává další řešení. S počtem her hrát, všichni se budou mít vliv. Také jsem odbočit říci, že máme velmi dobrý lékař LOSC, Franck Legall, který vede k vynikající práci ... Také bych rád popřál hodně štěstí pro novou výzvu Německa Nicolas, sám doufal, že budeme mít dobrou sezonu. "

David Rozehnal (střední obránce LOSC)
Zpět ve Francii. "Jsem velmi rád, že se vrátí do Ligue 1, vzrušující soutěž. Zatím jsem strávila nezapomenutelný rok ve Francii. Doufám, že budou ještě tady v Lille. Připojil jsem se týmu dobré hráče, kteří soutěží o Evropský pohár a doufejme, že vyhrát něco s tím. Měl jsem další kontakty, včetně týmu v Itálii. Ale já si vybral LOSC, protože jsem chtěl klub velmi vysoké úrovni. Myslím, že jsem ještě mladá (usmívá se), i přes mé 30 let. Cítím se skvěle a chci přiblížit hrát co možná. "

Starých známých. "(Reakce na otázku týkající se Mickael Landreau a Pierre-Alain Frau), hovořil jsem s včera telefonu Micka. Věděl jsem, že oba hráči byli zde zmíněny. To je další důvod pro můj příchod. Myslím, že mi pomůže začlenit se rychle v týmu. "

Chceš skoby. "Doufám, že ne potřebovat příliš mnoho času, abych upgrade. Je pravda, že mezinárodní přestávce spadá i pro hru proti objektivu. Ale to už jsem dobře připravená do Hamburku, i když jsem nehrál mnoho her za poslední tři týdny. I teď se těším na třít své nové spoluhráče. "

Dlouhé dobrodružství Lille? "Je pravda, že jsem měl tři týmy za mnoho sezón. V Hamburku, hledal jsem nějaké stability, ale měl jsem určité problémy, které nechci mluvit, protože jsem teď v Lille. Doufám, že uveřejněním mých kvalitách a pomáhá můj tým vyhrál úspěch, můžu pokračovat, protože pro tuto chvíli, jsem připraven za rok. "

Co se o České národní tým? "K dnešnímu dni je zde nový kouč a já se nevejdou do týmu. Je zřejmé, že mojí prioritou je LOSC. Takže budu mít více času na navrácení mých nohou, mají své rodiny a musí být na úrovni na náročný program dopředu. "

Jako připomenutí, LOSC schází RC Lens, soboty 11.září Felix Bollaert stadionu v (21h).
 


Aktuální články

Reklama