David Rozehnal: Poskytovat naše sny''''

2. září 2010 v 18:00 |  Články

Další překlad z webu  originál zde

Ultimate Rookie z okna letní transfer Lille, český obránce David Rozehnal mezinárodní řekl LOSC.fr v úterý večer v Domaine de Luchin. Pro nové číslo 14 z mastif, toto nadcházející sezóně není nouze o problémy. Ať už v lize nebo UEFA Europa League, když načrtnuté v tomto novém dobrodružství naplno. Interview.

rozehnal

David, dobré ráno. Tři roky po svém stintu v PSG, ocitnete se v mistrovství Francie zapojit do LOSC. Proč?
Pro mě, LOSC mezi přední francouzské kluby pravidelně hrají hlavní role v Ligue 1. Na evropské scéně se klub téměř každý rok žádá, aby Evropský pohár, druh soutěže, že každý fotbalista chce spor.

Co víte LOSC?
Vzpomínám si hry jsem mohl hrát proti klubu, když jsem měl na sobě dres s Paris Saint-Germain. V týmu, jsem přejel Mickael Landreau a Pierre-Alain Frau například dva bývalí partneři GMP.

Myslíte, že vám pomůže ve vašem integrace?
Jistě. Měli jsme dobrý vztah, když jsme byli hájení barev Paříže. Doufám, že mi pomohou začlenit se do týmu, alespoň zpočátku. Nedělám si žádné obavy o to. Jsou to dobří lidé, přátelé. Je pro mě důležité, aby rychle tát v kolektivní historie začít hrát rychle a pomoci svému týmu vyhrát většinu her je to možné.

Jaké jsou vaše cíle s LOSC?
Ať už s Bruges, Paříž nebo Lazio, jsem vyhrál spoustu trofejí. LOSC, samozřejmě doufám, že pro přidání nové, aby moje grafy. Počínaje letošní sezónu, chci pomoci své nové tým vyhrát titul, jako Coupe de France, nebo jít pokud možno v UEFA Europa League. Všichni máme své sny, pak zkuste k jejich provádění. Vše je možné ve fotbale.

Váš debut s LOSC může rozvinout v další hře ... pro derby proti RC objektivu.
Ano, viděl jsem, že to byl náš další soupeř. Dobře si vzpomínám na atmosféru v Bollaert. Samozřejmě, já nevím, jestli budu řádný na počátku, ale cítím se připravený fyzicky. Nyní patří ke mně integrovat jsem rychle do týmu, ukázat, trenér a podle mého partnerům, že jsem schopen. To je důvod, proč jsem tady.

Ty jsi známý Premier League nebo Bundesliga Calcio, zejména to, co děláte rozdíly mezi Ligue 1 a další evropské ligy?
League 1 byl první hlavní šampionát mé kariéry. Zde bude hra brzy fyzický kontakt a je zde spousta soubojů. Pro mě je to skvělý liga záznam, jeden z nejlepších na světě. Hodně jsem se naučil během svých dvou sezon v Paříži. Také jsem měl několik dobrých časů.

Davide, co si můžete přát pro tuto sezónu?
Doufám, že budeme sklízet maximum bodů v Ligue 1 a končí s nejvyšší možný rating. Jak jsem již bylo řečeno, snažit, aby naše nejdivočejší sny. Já samozřejmě chci vyhrát tituly. Jak se dostat do Lille, je pro mne výzvou a opravdu chci dokázat, že jsem udělal správnou volbu.

Děkuji vám, David Rozehnal, a vítejte na LOSC.
 


Anketa

Chcete aby David měl oficiální stránky?

Ano 73.8% (220)
Ne, jsem spokojem s tímto webem 26.2% (78)

Aktuální články

Reklama