Český fotbalista Rozehnal je blízko angažmá v italské Ceseně

11. srpna 2010 v 9:55 | mediafax |  Články
david2
Třicetiletý český obránce David Rozehnal je na odchodu z bundesligového Hamburku, kde se stal přebytečným, a míří na roční hostování do týmu nováčka Serie A Cesena Calcio. Podle hráčova manažera Pavla Zíky z agentury Sport Invest International zbývá jen doladit hráčovu smlouvu.
Rozehnal se stal v Hamburku nepotřebným, trenér HSV Armin Veh s ním totiž do užšího kádru v letošní sezoně nepočítá. Italská Cesena disponuje mladým týmem a Rozehnala si vyhlédla jako zkušenou posilu do středu obrany.
Oba kluby jsou domluveny na Rozehnalově ročním hostování, Cesena navíc získá opci na trvalý přestup. "Jediný problém je zatím v tom, že zbývá doladit Davidovu smlouvu v Ceseně," prozradil Zíka s tím, že ve středu čekají zástupce italského týmu a manažera českého fotbalisty další jednání.
Rozehnal přišel do Hamburku minulý rok v létě z Lazia Řím, avšak na jeho výkony v bundeslize padla v minulé sezoně velká kritika. Třicetiletý obránce také vypadl z české reprezentace, jeho posledním vystoupením v národním týmu byl nepovedení turnaj ve Spojených arabských emirátech v listopadu minulého roku.
 


Anketa

Jak se Vám líbí neoficiální stránka Davida Rozehnala?

Super - nikde jinde tolik informací a fotek! 66.1% (203)
Dobré 13.4% (41)
Chtělo by to více informací a fotek 8.8% (27)
Nic moc - kdo je to Rozehnal?! 11.7% (36)

Aktuální články

Reklama