Rozehnal: Jsem rád, že jsem u Nedvědova loučení mohl být

17. července 2009 v 10:48 | Mediafax |  Články
Až opadlo to největší šílenství, sedl si s Pavlem Nedvědem v šatně a chvilku si popovídali. O některé detaily z osobní rozmluvy se David Rozehnal, český fotbalový obránce Lazia Řím, podělil v rozhovoru pro agenturu Mediafax.

"Něco jsem s Pavlem za těch pár let v reprezentaci strávil, takže ten zápas byl i pro mě opravdu výjimečný a jsem rád, že jsem mohl být na hřišti u toho," přiznal David Rozehnal v rozhovoru pro agenturu Mediafax. "Má za sebou nádhernou kariéru a to loučení bylo opravdu obrovské."

Juventus ligový zápas proti bývalému Nedvědovu klubu vyhrál 2:0 a český exreprezentant připravil nádherným způsobem druhý gól útočníka Iaquinty. Navíc jeho tři střely ve druhém poločase vypadaly opravdu nebezpečně a mohl docílit stovky ligových gólů. "Jako soupeř a obránce nemůžu říct, že jsem Pavlovi ten stý gól přál. Po zápase jsme se o tom vůbec nebavili a myslím, že spíš chtěl dát gól v posledním zápase, než že by se honil za stovkou," soudí Rozehnal. "I tak je 99 gólů na záložníka mimořádná bilance!"

Vyměnit si po takovém zápase s Nedvědem dres, to je skoro marná snaha. "Nějaký dres si chtěl nechat a další šly na dračku. My jsme hráli s Juventusem potřetí v sezoně. Takže jsem si nechal dva dresy podepsat v předchozím ligovém i pohárovém zápase," prozradil Rozehnal.

O Nedvědově možném pokračování kariéry právě v Laziu Rozehnal pochybuje. "Pořád by na to měl, ale spíš musíte brát italské novináře s velkou rezervou. Lazio by ho určitě bralo a Pavel by na to měl. Ale myslím, že tohle byl jeho opravdu poslední zápas," dodal Rozehnal.
 


Anketa

Chcete aby David měl oficiální stránky?

Ano 73.7% (219)
Ne, jsem spokojem s tímto webem 26.3% (78)

Aktuální články

Reklama