Rozehnala chce špička Německa

17. června 2009 v 21:58 | aktuálně.cz
Přestupové šílenství momentálně řádí hlavně kolem Realu Madrid a největších jmen světového fotbalu. Ale ani čeští hráči zřejmě nezůstanou na letním trhu opomenuti.
A adresu by mohlo změnit hned několik českých reprezentantů. Už čtvrtou špičkovou evropskou soutěž by v kariéře mohl okusit stoper David Rozehnal.
Po Paris St.Germain, Newcastlu United a současném působení v Laziu Řím by mohl olomoucký odchovanec zamířit do německé Bundesligy.
"Mohu potvrdit, že se o Davida Rozehnala zajímá špičkový německý klub. Jednání probíhají," prozradil deníku Aktuálně.cz agent Pavel Zíka z agentury Sportinvest.
Ještě před odchodem do Newcastlu se o Rozehnala zajímala Borussia Dortmund při hledání náhrady za Christopha Metzeldera. Tehdy, ale pařížský klub nabídku čtyř milionů eur z Vestfálska odmítl.
Rozehnal po slibném začátku v Newcastlu vypadl ze základní sestavy a následně putoval na hostování do Lazia, kam nakonec minulé léto za zhruba 124 milionů korun přestoupil.
I v římském celku však český zadák na jaře na čas vypadl ze základní jedenáctky a jistý pokles výkonnosti a sebevědomí se promítl i do jeho reprezentační formy při utkáních se Slovinskem a Slovenskem. Ke konci sezony však znovu pravidelně nastupoval.
 


Anketa

Chcete aby David měl oficiální stránky?

Ano 73.7% (219)
Ne, jsem spokojem s tímto webem 26.3% (78)

Aktuální články

Reklama