Krátké zprávy

14. května 2008 v 15:32 |  Články
Tady si můžete přečíst , jak David hraje v Laziu (průběžná aktualizace):
Lazio Řím se muselo proti Neapoli obejít bez trenéra Delia Rossiho. Italský svaz mu kvůli po pokusu o ovlivnění soupeře udělil trest na tři zápasy. V domácí obraně nastoupil od začátku David Rozehnal, který je v modrém dresu na hostování z anglického Newcastlu. Český reprezentant sledoval ve 14. minutě akci, po níž se jeho spoluhráč Rocchi radoval ze vstřelené branky. V 71. minutě zvyšoval na 2:0 pro Lazio Firmani. Na konečných 1:2 z pohledu hostů upravil Domizzi.
DAVID ROZEHNAL: FC Janov-Lazio Řím 0:2. Dostal šanci v celém zápase a využil ji. Nechyboval, i díky jeho jistému výkonu získalo Lazio dvoubrankový náskok už v první půli.
DAVID ROZEHNAL: Lazio-Palermo 1:2. Odehrál celý zápas, jeho celek neudržel poločasové vedení a rozhodující gól inkasoval ve druhé minutě nastavení.
DAVID ROZEHNAL: Juventus-Lazio Řím 5:2. Zůstal jen mezi náhradníky.
DAVID ROZEHNAL: Catania-Lazio Řím 1:0. Odehrál celý zápas, v němž jeho tým dohrával po dvou červených kartách v devíti!
DAVID ROZEHNAL: Lazio Řím-Siena 1:1. Po třech týdnech opět absolvoval celý zápas, v němž Lazio přišlo o výhru v 88. min.
DAVID ROZEHNAL: Parma-Lazio Řím 2:2. Nastoupil na závěrečnou půlhodinu místo stopera Radua, během jeho pobytu na hřišti gól nepadl ani na jedné straně.
DAVID ROZEHNAL: Lazio-Inter 1:1, zápas proseděl mezi náhradníky.
DAVID ROZEHNAL: AC Milán-Lazio 1:1. Zkušenosti v Serii A sbírá po okamžicích. Nastoupil až v 89. minutě - klasické taktické střídání.
DAVID ROZEHNAL: Cagliari-Lazio 1:0. Do zápasu nezasáhl. Nebyl ani na lavičce.
DAVID ROZEHNAL: Lazio Řím-Atalanta Bergamo 3:0. Zůstal na lavičce mezi náhradníky.
DAVID ROZEHNAL: Empoli-Lazio Řím 1:0. Poprvé nastoupil v základní sestavě. Inkasoval žlutou kartu, odehrál 75 minut, kdy ho vystřídal - kvůli posílení ofenzivy - Baronio.
DAVID ROZEHNAL: Lazio Řím-Sampdoria 2:1. Po příchodu z Newcastlu má za sebou premiéru, přišel na hřiště v 84. min.