Co bude dál? Nechá si ho Lazio, nebo musí zpátky do Newcastlu?

28. května 2008 v 18:00 | AHA
Bude jak na trní, i když tvrdí, že vše nechává osudu. Reprezentační stoper David Rozehnal stále neví, kde bude hrát fotbal v příští sezoně. Zůstane v římském Laziu? Nebo se vrátí do Newcastlu, který se tak tak zachránil v anglické Premier Legue?
"Nesmím o tom mluvit. Vlastně ani nic nevím," mluví vyhýbavě. Lazio musí do 10. června uplatnit opci, pokud nebude mít zájem, půjde David zpět do Newcastlu. O své budoucnosti tak může mít jasno až den před zápasem s Portugalci na EURO. "Zatím nemám informaci, že by si mě chtěli nechat, ale na druhé straně by bylo divné, kdyby opci neuplatnili. Dali za to hostování dost peněz," nakonec přece jen přemítá. "Řím je krásné město. Pro život, pro rodinu. Ale já o tom teď nechci přemýšlet. Není to v mých rukách."
Raději se baví o nadcházejícím mistrovství Evropy. O šancích, o parťácích do obrany. "Hodně jsem toho odehrál s Kovim (Radoslav Kováč), uvidíme, jak to trenér postaví." Když zavzpomíná na turnaj před čtyřmi lety, jen se usměje. "To jsem byl zelenáč. Překvapilo mě, že mě trenér povolal. A pak už to šlo samo. Přestoupil jsem z Brugg do Paříže a po kvalifikaci na mistrovství světa pak měl konečně pocit, že do týmu patřím. Je to kus cesty," uzavírá stoper.
 


Anketa

Jak se Vám líbí neoficiální stránka Davida Rozehnala?

Super - nikde jinde tolik informací a fotek! 66.1% (203)
Dobré 13.4% (41)
Chtělo by to více informací a fotek 8.8% (27)
Nic moc - kdo je to Rozehnal?! 11.7% (36)

Aktuální články

Reklama