Duben 2008


David v Kožušanech

7. dubna 2008 v 8:25 Články
Dne 7. 4. 2008 byl David Rozehnal spatřen v rodné vesnici Kožušany. Musel přicestovat v noci, protože v neděli byl zápas Lazio Řím v Parma 2:2 a v 62 min. David střídal Radu.
Proč přijel na skok do ČR?
Soukromě nebo pracovně?

Rozehnal se možná vrátí do Newcastlu

1. dubna 2008 v 21:01 | denik.cz |  Články
Bývalý hráč olomoucké Sigmy a český fotbalový reprezentant David Rozehnal a je v jarní části sezony na hostování v italském Laziu Řím. Tam ale pravidelně nenastupuje, takže je docela možné, že se v létě vrátí zpět do Newcastle United, jehož je kmenovým hráčem. Informaci při uvedl server efotbal.cz
Sedmadvacetiletý univerzální obránce se do Serie A stěhoval v lednu s jedinou vidinou - pravidelně hrát v prvním týmu. To se mu ale nepodařilo. Jeho agent Viktor Kolář přesto doufá, že Rozehnal nakonec v Itálii zůstane. Vše podle něho závisí na oficiálním prohlášení Lazia. "Vedení klubu nám zatím nesdělilo, jaké má s Davidem plány," nechal se slyšet Kolář. "Italové mohou využít klauzule na přestup, pokud o hráče do května projeví zájem. Teprve potom budeme s jistotou vědět, jak na tom jsme, a budeme Davidovu budoucnost dál řešit. Jsme také stále v kontaktu s Newcastlem, ale teď nejvíc záleží na tom, jak se k věci postaví Lazio," dodal.
from Sky Sports
Rozehnal set for Toon return
Magpies defender failing to impress in Italy
David Rozehnal is set to return to Newcastle this summer after his loan spell at Lazio has failed to prove as beneficial as the Czech Republic international had hoped.
The 27-year-old versatile defender agreed to join the Serie A side in an emergency loan move in January with the aim of getting regular first team football.
However, Rozehnal has failed to cement a regular place in the Lazio back-line, and after being repeatedly overlooked the player's agent Viktor Kolar believes any potential move will depend on a pending statement from the Italian club.
"So far Lazio have not told us there plans," said Kolar.
"The Italians have a clause which says that they can use the option of a permanent move until May.
"Then we will know the whole situation at Lazio and we can make further steps regarding David's future.
"We have been in contact with Newcastle, namely their sports director Dennis Wise, but everything will depend on Lazio's statement."