Rozehnal: Keegan dokáže Newcastle pozvednout

31. ledna 2008 v 14:13 |  Články
Nový kouč Newcastlu Kevin Keegan udělal na českého reprezentačního obránce ve službách "Strak" velký dojem, přestože zkušený zadák před příchodem nového manažer do kabiny nevěděl, co od nastalé situace má čekat. Teď už je však sedmadvacetiletý obránce přesvědčený o tom, že Keegan může vrátit Newcastle na správnou cestu.
"Pouze jsem o něm slyšel, že byl skvělý hráč a neméně dobrý trenér. Když zde dříve působil, každý ho měl rád a on zde odvedl dobrou práci. To bylo ale vše, co jsem věděl," prohlásil Rozehnal.

Vše se však podle bývalého hráče Olomouce změnilo po prvním kontaktu: "Teď jsem se s ním setkal. Když mluvil k týmu, bylo vidět, že je to skutečně chytrý muž a vypadá to, že má k Newcastlu blízko."

"Snad týmu dokáže pomoci. Ihned nám oznámil, že po nás určitě bude chtít hrát více fotbal. Slyšel jsem, že totéž praktikoval už dříve, když byl zde a myslím si, že je to přesně to, co nyní potřebujeme," dodal Rozehnal.

I podle něho to ale nepůjde vždy: "Samozřejmě, že když budeme hrát proti lepším soupeřům, tak budeme muset více bránit, ale hlavně doma budeme muset více útočit, dávat góly a pokoušet se udržet čisté konto."

To je přesně to, co trápící se Newcastle momentálně totiž potřebuje. Strakám patří v Premier League až dvanáctá příčka, což je něco, s čím se slavný klub rozhodně nechci smířit. Navíc sestupové pásmo je vzdáleno pouhých sedm bodů...
 


Aktuální články

Reklama