Rozehnal je táta, má syna Luku!

18. října 2007 v 20:42 |  Články
PRAHA/KOŽUŠANY - ­ Víno poteče proudem! U Rozehnalů v Kožušanech se chystá pořádná pařba. To na počest čerstvě narozeného Luky, jehož tátou je obránce fotbalového nároďáku a anglického Newcastlu David Rozehnal.
"Všichni máme tady na Moravě rádi vínečko, a tak si nějaké dobré otevřeme, třeba beaujolais," těšil se hráčův bratr Marek.

Malý vážil 3,51 kg a měřil 51 cm. "Luka je prvním klukem v naší rodině, protože já mám holčičku," vysvětloval Marek Rozehnal, který s bráchou hned po porodu ženy Petry mluvil. "Oddechl si, že vše proběhlo v pořádku."

Luka dostane od příbuzných lavinu dárečků, rodiče mu už vše důležité připravili před jeho narozením. "S manželkou Peťkou jsme prochodili většinu velkých obchodů v Newcastlu ještě předtím, než synek přišel na svět. Koupili jsme mu kočárek a hezky vybavili pokojíček, v němž samozřejmě nemůže chybět míč," vysvětlil David Rozehnal.
 


Anketa

Jak se Vám líbí neoficiální stránka Davida Rozehnala?

Super - nikde jinde tolik informací a fotek! 66.1% (203)
Dobré 13.4% (41)
Chtělo by to více informací a fotek 8.8% (27)
Nic moc - kdo je to Rozehnal?! 11.7% (36)

Komentáře

1 Garance Garance | E-mail | Web | 27. října 2007 v 15:50

Hello David

You are my favorite player. I'm sad that you left the PSG because I'm a Parisian. You are a very good player. For me, you were the best defender of league 1. I'm happy of Luka's birth for Petra & you. Why there are not photographs of him ? I think he is very nice as his father. I'm of Czech origin, my father wa born in Czech Republic as my big mother.

Come back in Paris, David.

Bye, I miss you.

---

Coucou David,

Tu es mon joueur préféré. Je suis triste que tu sois partie du PSG parce que je suis une parisienne. Tu es un très bon joueur. Pour moi, tu étais le meilleur défenseur de Ligue 1. Je suis heureuse de la naissance de Luka pour Petra & toi. Je pense qu'il est très beau comme son père. Je suis d'origine tcheque, mon père est né en République Tchèque comme ma grand-mère.

Reviens à Paris, David.

A plus, tu me manques.

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama