Skvělá premiéra Davida Rozehnala v Newcastlu: Jasná výhra a navíc... CENTIMETRY OD GÓLU!

13. srpna 2007 v 11:08 | aha |  Články
Kouč Newcastlu sliboval DAVIDU ROZEHNALOVI (27) před jeho včerejším debutem v Premier League šok. Splnilo se! Rozehnalův tým, v minulé sezoně třináctý v lize, nasázel Boltonu na jeho hřišti během úvodní půlhodiny tři góly! A snadno si dokráčel pro tři body.
Stejně lehce vypadala Rozehnalova souhra s ostatními. Reprezentační univerzál odehrál v dresu se čtyřkou na zádech zápas, po němž mohl v klidu usnout. Při soupeřově gólu byl sice ze svého postu daleko vpředu, ale jinak si počínal bez chyby. "Bylo to jediné podklouznutí týmu. Jinak to bylo fantastické odpoledne," zářil kouč Sam Allardyce, který pokořil svůj bývalý klub.
Rozehnal dokonce Newcastle málem poslal do vedení. Naběhl si na N'Zogbiův přímý kop a míč skončil v síti! Rozehnal jej hlavou minul jen těsně… A gólman reagoval na jeho pohyb.
Dvacet minut před koncem ještě český stoper vyprovokoval soupeře k faulu, byla z toho první žlutá karta zápasu. Po ostré kose byl po ošetření zase za chvíli na hřišti. Všechny pochybovače přesvědčil, že není tak křehký, jak se po přestupu z Paris SG říkalo. Ve vzduchu kraloval i proti urostlejším borcům. Fanoušci z něj byli nadšeni, řada z nich jej na internetu označila za nejlepšího hráče zápasu.
I kouč Allardyce mluvil v superlativech. "S Davidem jsem moc spokojený. Skvěle sem zapadl," pochvaloval si trenér. "Když zvládl tenhle zápas, zvládne všechno," dodal. A samotný Rozehnal? "Každým zápasem se tu cítím stále lépe," prohlásil. Útočníci v Premier League se mají na co těšit...
 


Anketa

Jak se Vám líbí neoficiální stránka Davida Rozehnala?

Super - nikde jinde tolik informací a fotek! 66.1% (203)
Dobré 13.4% (41)
Chtělo by to více informací a fotek 8.8% (27)
Nic moc - kdo je to Rozehnal?! 11.7% (36)

Aktuální články

Reklama