Rozehnalovi: Pršelo jim štěstí?

4. ledna 2007 v 18:12 |  Články
Stoper nároďáku už je v chomoutu
Na společnou cestu životem jim nejdřív pořádně sprchlo, liják ale záhy přešel a veselku prozářilo sluníčko. Stoper české fotbalové reprezentace DAVID ROZEHNAL (25) si své ANO po čtyřech letech známosti řekl s půvabnou přítelkyní PETROU VRÁNKOVOU.
Svatba byla v olomouckém konviktu, v barokní kapli Božího těla. Den před srazem českého nároďáku. "Vypadá to narychlo, ale Petra všechno pečlivě připravila, termín byl dán dlouho dopředu," prozradil David Rozehnal. Před rokem se zasnoubili a on chtěl splnit slib. Že do roka a do dne budou svoji.Oba v bílém, žádná okázalost, jen elegance sama. Ona křehká nevěsta, on šarmantní mladý muž. Měli romantickou svatbu podle poslední pařížské módy. "Ale ten déšť...," vzdychl David. "Nejdřív mě zaskočil, ale pak jsem si říkal, že nám snad prší štěstí…" Nakonec ani nemusel roztáhnout deštník, když pózoval v parku v centru Olomouce, vykouklo mezi mraky blankytné nebe a doletěly paprsky sluníčka.
Popřát přišel Marek Heinz s rodinkou, manažer Pavel Zíka, trenér Baníku Pavel Hapal a další.
Hostina a svatební noc na ně čekala v tchánově penzionu Arigone, ale pít musel David střídmě.
Dnes už se musí hlásit u repre.
Tam ostatním zaplatí pár piv a bude muset srovnat účty s týmovou kasou. "Ani nevím, kolik to bude. Musím se zeptat," mlžil ženich. Pokladník Poborský ale dobře ví, že rovných deset tisíc korun.
Podle posměváčků však své peníze může ještě vidět. V případě rozvodu se prý z pokladny vyplácí dvacet tisíc zpět! "Tak o to vážně nestojím!" usmál se novomanžel.¨
fotky ve fotogalerii...
zdroj: 18.5.2006
 


Aktuální články

Reklama