Rozehnal v Paříži: Elegána kotelník!

4. ledna 2007 v 18:17 |  Články
PRAHA - Štíhlý fotbalový elegán, který se zbavil »závislosti« na čokoládě, prožívá černobílé období. Bílá: stoperovi reprezentace DAVIDU ROZEHNALOVI (26) se v pařížském Parku princů daří naprosto skvěle. Místo defenzivního záložníka má jisté. Černá: slavný velkoklub ze čtvrti Saint Germain se tabulkou francouzské ligy potácí jako ovíněný kotelník ranními ulicemi. Čtrnácté místo...
Mimochodem, když jsme u těch »kotelníků«... Jak asi reagují fanoušci? "Návštěvy nepoklesly. Pořád chodí přes čtyřicet tisíc diváků, ale je fakt, že už začínají pískat," říká olomoucký rodák a dodává: "Už jsme měli setkání sešéfy jednotlivých kotlů. Slíbili, že nás budou podporovat dál." Co je to za lidi? Pokérovaní řízci? "No, přišli v sakách, ale nějaká ta kérka a náušnice sem tam vykoukla. Upřímně, některé z nich bych sám večer na ulici potkat nechtěl. Asi bych měl strach o čistotu svých slipů," směje se Rozehnal.
Na první pohled z něho vyzařuje jistota. Souhlasí: "Daří se mi. Klubový trenér mě postavil do středu zálohy a já měl ze začátku obavy, jestli to zvládnu. Víc se tam běhá a poprvé jsem deset minut před koncem zápasu cítil, že šlapu vodu. Ale zvládl jsem to a vůbec mi nevadí, že v reprezentaci hraji stopera."
A co Paříž? Louvre? Kavárničky, vinárny, Disneyland a manželka Petra? "Vůbec není čas. Teď jsme hráli sedm zápasů v jednadvaceti dnech. Ale s Petrou stále častěji mluvíme o miminku."
DAVID ROZEHNAL:
Kouč reprezentace Karel Brückner před časem nazval jeho elegantní styl občas postrádající důraz »barokem«.
Na jaře se za pomoci specialisty vyléčil z nadměrné konzumace čokolády a Coca-coly.
Stoper nároďáku se v květnu oženil, s manželkou Petrou nyní vážně uvažují o prvním dítěti.
V klubu Paříž SG hraje v záloze jako defenzivní štít a místo v základu má »pod palcem«.
zdroj:
 


Aktuální články

Reklama