Božská láska v ráji - Rozehnalovi strávili líbánky na Bali

4. ledna 2007 v 18:07 |  Články
PRAHA - (18.7.2006) Jemný písek jim ulpíval na chodidlech, opuštěnou pláž olizovaly vlny a stopy za nimi mizely v moři. Nad obzorem se kutálelo veliké rudé slunce. Šli podél palmového háje, špitali si a prsty měli propletené.
Najdete někde lepší místo pro lásku? Takovou romantiku dosud nepoznali. Novomanželé Petra a David Rozehnalovi si za cíl svatební cesty vybrali exotické Bali. Na druhé straně zeměkoule. "Bylo to jako v ráji, aspoň tak nějak si ráj představuji," usmíval se sympatický stoper fotbalového nároďáku David Rozehnal.
Brali se v Olomouci, krátce před mistrovstvím světa. Měli velkolepou svatbu, líbánky ale stihli až teď. "Po dlouhých týdnech se cestu podařilo uskutečnit, ale stálo za to si počkat," shodli se oba. Zamilovaní a šťastní. "Byl to zážitek, na jaký se vzpomíná celý život," popsala Petra. "Krásná pláž, sluníčko, divoká příroda a v kontrastu luxusní hotel," přidal ještě David.
Když dováděli ve vlnách, měl silný a vysoký obránce co dělat, aby drobné Petře stačil. "Peťka je bývalá akvabela, vydrží s dechem," uznal sportovně, že s ní neradno soupeřit pod hladinou. "Poprvé v životě jsem šnorchloval. Peťka už to kdysi zkusila, ovšem teď to bylo jedinečné. Krásné ryby, korály a řasy, prozářené moře. Kouzelný barevný svět, lepší než akvárium," zasnil se při vzpomínce na tu idylku.
Samozřejmě, že je napadlo rozšířit rodinu. Dva jsou málo, ve třech je přece jen veseleji. "Uvažujeme o tom," culili se. "Ano, hodně o tom mluvíme a mohlo by to každou chvíli přijít. Ale neplánujeme…" upozornil David.
Kdo ví, co všechno se tehdy na liduprázdné pláži z lásky podařilo…
fotky ve fotogalerii...
zdroj:
 


Aktuální články

Reklama